Naše problémy

Prodáváme jednoduchou, levnou službu. Občas je těžké uvěřit, že i my se potýkáme s obrovským množstvím neplatičů, odložených nekontaktních firem atd. Na této stránce bychom rádi informovali o těch, kterým jsme vypověděli smlouvu pro neplacení, o těch, kteří takříkajíc odešli bez zaplacení - i když leckdy vlastně zůstali, bez právního důvodu.

Pohledávky

Všechny zde uvedené pohledávky jsou podložené smlouvou, zápisem v obchodním či živnostenském rejstříku - a co více, jsou na prodej za 80% - 50% hodnoty, přičemž minimální množství jsou dvě, a čím více, tím lepší cena. Seznam pohledávek

Nevyzvednuté objednávky

Další druh, v čechách oblíbeného sportu je objednat a pak nevyzvednout. Proto se nám na stole množí souhlasy s umístěním sídla - obsahující úředně ověřené podpisy - o které objednatele ztratili zájem. Zaměstnalo nás to, stálo nás to čas a peníze. A jediná věc co s tím můžeme dělat, je varovat ostatní. Zde seznam těch co objednali, ale neodebrali.

 
 

Nemoc

19.1.2017
Máme pro nemoc zavřeno - zítra otevřeme normálně. Omlouváme se.

Skutečné sídlo

8.4.2015
Pokud se vás stát zeptá ohledně sídla vaší firmy - na vaše skutečné sídlo - čtěte nejprve zde

Třetí provozovna!

---
Koupili jsme prostor v městské části se snad nejlépe organizovaným živnostenským odborem - Praha 10 - Strašnice. Do konce roku připravujeme v této nové provozovně slevovou akci typu 2+1 nebo 5+3. Podrobnosti najdete, když nalistujete naši facebook stránku.

Přijímáme platební karty

---
Přijímáme platební karty. V našich provozovnách lze platit kartou

Poštovní systém

23.5.2012
Spustili jsme novou generaci poštovního systému.Klienti nyní při informaci o nové poště rozhodují přímo o jejím dalším osudu bez nutnosti zásahu našeho pracovníka.

Seznam ready-made

15.3.2011
Přidali jsme na stránky online generovaný seznam ready made společností (s.r.o. i a.s.), které si můžete koupit a ihned začít podnikat.

Generátor smluv

15.11.2010
V sekci sídlo firmy je v textu možnost vygenerovat si náhled smlouvy. Tuto můžete vytisknout a zaslat nám. Zpět zašleme faktury a souhlas s umístěním.

Druhá provozovna!

5.10.2010
Další adresa, jsme nyní připraveni zajistit sídlo v lokalitách Praha 4 - Hodkovičky (preferováno) a Praha 3 - Žižkov

Vlastníme naši kancelář

9.4.2010
V katastru nemovitostí LV 1774 byla zohledněna změna vlastnictví našich prostor z družstevního na osobní