Akciové společnosti

Akciové společnosti dlouho nebyly předmětem našeho zájmu. Ode dne, kdy ze zákona vymizelo daňové zvýhodnění prodeje akcií oproti převodu obchodního podílu, říkali jsme si, že zakládat malou akciovou společnost, o tolik náročnější než klasická společnost s ručením omezenym, o to prostě nikdo nemůže být zájem. Spletli jsme se. Trh říká, že zájem je.

Založili jsme několik akciových společností, které naleznete v našem seznamu viz titulní stránka. Protože prodávat 100% akciový podíl, za cenu menší než je jeho výše je nelogické, mají naše společnosti splaceno pouze minimum základního jmění. Toto je možné změnit při prodeji, a to tak, že jej doplatíme my, nebo jej doplatí kupující. Toto samozřejmě ovlivní cenu akcií, nikoli však částku, kterou za prodej účtujeme my.

Převzetí předpřipravené společnosti

Rozhodli jsme se pro drobnou změnu v naší cenové politice oproti ostatním službám, v oblasti našeho nejdražšího artiklu, tedy u akciových společností, uvádíme ceny dvě.

Pokud jste advokát, případně profesionál v oblasti zakládání společností, a společnost chcete pro svého klienta, nebo jste již naším klientem s výbornou platební morálkou, akciová společnost Vás bude stát 57 000Kč. Běžná maloobchodní cena pak je 63 000. Obě ceny jsou bez DPH, zahrnují zpracování návrhu na zápis změn do obchodního rejstříku, včetně kolků. Cena je fakturována přímo prodávané společnosti, tedy ji tato může promítnout do svých nákladů.

 
 

Nemoc

19.1.2017
Máme pro nemoc zavřeno - zítra otevřeme normálně. Omlouváme se.

Skutečné sídlo

8.4.2015
Pokud se vás stát zeptá ohledně sídla vaší firmy - na vaše skutečné sídlo - čtěte nejprve zde

Třetí provozovna!

---
Koupili jsme prostor v městské části se snad nejlépe organizovaným živnostenským odborem - Praha 10 - Strašnice. Do konce roku připravujeme v této nové provozovně slevovou akci typu 2+1 nebo 5+3. Podrobnosti najdete, když nalistujete naši facebook stránku.

Přijímáme platební karty

---
Přijímáme platební karty. V našich provozovnách lze platit kartou

Poštovní systém

23.5.2012
Spustili jsme novou generaci poštovního systému.Klienti nyní při informaci o nové poště rozhodují přímo o jejím dalším osudu bez nutnosti zásahu našeho pracovníka.

Seznam ready-made

15.3.2011
Přidali jsme na stránky online generovaný seznam ready made společností (s.r.o. i a.s.), které si můžete koupit a ihned začít podnikat.

Generátor smluv

15.11.2010
V sekci sídlo firmy je v textu možnost vygenerovat si náhled smlouvy. Tuto můžete vytisknout a zaslat nám. Zpět zašleme faktury a souhlas s umístěním.

Druhá provozovna!

5.10.2010
Další adresa, jsme nyní připraveni zajistit sídlo v lokalitách Praha 4 - Hodkovičky (preferováno) a Praha 3 - Žižkov

Vlastníme naši kancelář

9.4.2010
V katastru nemovitostí LV 1774 byla zohledněna změna vlastnictví našich prostor z družstevního na osobní