Společnosti v USA

Důvodů k úvahám o založení společnosti v USA může být mnoho. Můžete o ni uvažovat, pokud obchodujete ve světě, který se k americké firmě, na kterou je odběratelé / dodavatelé zvyklí, chová většinou vstřícněji, než k jiným.

Dalším z důvodů může být určitá nedůvěra k právnímu prostředí jednoho státu, kdy klient vítá, že může nalézt oporu v právním řádu jiné země a také mezinárodních dohodách a smlouvách.

Společnosti v USA zakládáme ve spolupráci s naším partnerem, společností Pelican Consulting Inc. Volba státu v rámci USA je velmi důležitá, jsme schopni poskytnout konzultaci a doporučit stát, který se nejlépe hodí k záměrům našeho klienta.

Wyoming

Desátý v pořadí co do velikosti. Umístění firmy je atraktivní, pokud nechcete za firmu vystupovat v jednání, ale vstupuje do obchodu, který je už dohodnut. Nejedná se o prestižní stát, jedná se o takový USA venkov.

Ceny od 18 000Kč za založení a $253 za licenci+služby agenta ročně.

Nevada

Hlavním městem Nevady je Las Vegas, ve kterém mají námi zajištěné firmy svou korespondenční adresu. Město je známé hlavně svou aktivní podporou kasin a žije z turistického ruchu. Společnost, zde zřízená, je sice na provoz náročnější, ale mnohem prestižnější.

Ceny od 20 000Kč za založení a $450 ročně za licenci+služby agenta ročně.

Společnosti v jiných státech umíme zajistit také, ale narozdíl od výše uvedených vybírají tzv. státní daně, což v praxi představuje nemalou administrativní zátěž.

Námi zaklédané a propagované společnosti jsou společnostmi osobními. Uvedené ceny jsou včetně všech poplatků, které se běžně do nabídky nezahrnují. Americká legislativa po nich nevyžaduje předkládání účetnictví, pokud nevstupují do obchodních vztahů na území spojených států. Daňová zátěž připadá na držitele akcií v jeho zemi (zde má význam užití další společnosti, kde příjem ze zahraničí není předmětem daně z příjmu, tzv offshore).

Narozdíl od většiny konkurenčních firem nabízejících služby registračního agenta v USA, my tyto služby i přímo realizujeme. Dokážeme zajistit často i méně standartní akce, jako pozdější změnu jednatele, zapsání společníků či změnu základního kapitálu společnosti.

 
 

Nemoc

19.1.2017
Máme pro nemoc zavřeno - zítra otevřeme normálně. Omlouváme se.

Skutečné sídlo

8.4.2015
Pokud se vás stát zeptá ohledně sídla vaší firmy - na vaše skutečné sídlo - čtěte nejprve zde

Třetí provozovna!

---
Koupili jsme prostor v městské části se snad nejlépe organizovaným živnostenským odborem - Praha 10 - Strašnice. Do konce roku připravujeme v této nové provozovně slevovou akci typu 2+1 nebo 5+3. Podrobnosti najdete, když nalistujete naši facebook stránku.

Přijímáme platební karty

---
Přijímáme platební karty. V našich provozovnách lze platit kartou

Poštovní systém

23.5.2012
Spustili jsme novou generaci poštovního systému.Klienti nyní při informaci o nové poště rozhodují přímo o jejím dalším osudu bez nutnosti zásahu našeho pracovníka.

Seznam ready-made

15.3.2011
Přidali jsme na stránky online generovaný seznam ready made společností (s.r.o. i a.s.), které si můžete koupit a ihned začít podnikat.

Generátor smluv

15.11.2010
V sekci sídlo firmy je v textu možnost vygenerovat si náhled smlouvy. Tuto můžete vytisknout a zaslat nám. Zpět zašleme faktury a souhlas s umístěním.

Druhá provozovna!

5.10.2010
Další adresa, jsme nyní připraveni zajistit sídlo v lokalitách Praha 4 - Hodkovičky (preferováno) a Praha 3 - Žižkov

Vlastníme naši kancelář

9.4.2010
V katastru nemovitostí LV 1774 byla zohledněna změna vlastnictví našich prostor z družstevního na osobní