Zakládání společností s.r.o.

Ano, je skutečně pravda, že založit v dnešní době společnost s ručením omezeným není nikterak administrativně náročné. Přesto je to proces, který skýtá mnohá úskalí, a pokud nemáte opravdu hodně času, je lepší svěřit jej profesionálům. Cest, jak přijít ke společnosti je několik, následuje popis několika modelových situací.

Firma na klíč

Na základě mandátní smlouvy, plné moci a objednávky vyřídíme, jménem klienta, vše, co je potřeba k založení společnosti, od sepsání notářského zápisu po podání. Cena takového procesu se odvíjí od rychlosti, s jakou klient potřebuje proces vyřídit a její součástí jsou hotové náklady, které klientovi předložíme včetně originálních dokladů o všech platbách.

Firma na klíč s úvěrem

Stejný proces jako v minulém bodě, klientovi navíc zajistíme po dobu zakládání nebankovní úvěr ve výši složeného základního jmění společnosti. V tomto případě je možné založit společnost tak, že jednatelem nově vzniklé společnosti bude náš pracovník, a po založení bude na jeho místo jmenována osoba, určená klientem - společníem.

Převzetí předpřipravené společnosti

Snažíme se udržovat několik společností tak, aby mohly být obratem ruky prodány na základě smlouvy o převodu obchodního podílu. Klient může ihned po podepsání smlouvy podnikat. Můžete se podívat na SEZNAM SPOLEČNOSTÍ. Pokud využijete této možnosti, získáte 1 rok provozu sídla se 100% slevou.

Převzetí předpřipravené korporace

O tomto procesu se dozvíte více v sekci korporací, stručně jde o proces, kdy se změní vlastník společnosti, jež vlastní společnost, jež je předmětem převodu.

Ve standartních případech se jedná o společnosti, které nikdy nevyvíjely žádnou činnost. Při převodu přebíráme odpovědnost za závazky společnosti, které vznikly do data podpisu smlouvy.

Ano, jsme schopni zajistit pro klienta i společnost s historií v řádu let. Tato služba je velice individuální, máte-li zájem, neváhejte se zeptat.

Pokud se rozhodnete pro společnost od nás, získáváte 50% slevu na první rok provozu sídla společnosti.

 
 

Nemoc

19.1.2017
Máme pro nemoc zavřeno - zítra otevřeme normálně. Omlouváme se.

Skutečné sídlo

8.4.2015
Pokud se vás stát zeptá ohledně sídla vaší firmy - na vaše skutečné sídlo - čtěte nejprve zde

Třetí provozovna!

---
Koupili jsme prostor v městské části se snad nejlépe organizovaným živnostenským odborem - Praha 10 - Strašnice. Do konce roku připravujeme v této nové provozovně slevovou akci typu 2+1 nebo 5+3. Podrobnosti najdete, když nalistujete naši facebook stránku.

Přijímáme platební karty

---
Přijímáme platební karty. V našich provozovnách lze platit kartou

Poštovní systém

23.5.2012
Spustili jsme novou generaci poštovního systému.Klienti nyní při informaci o nové poště rozhodují přímo o jejím dalším osudu bez nutnosti zásahu našeho pracovníka.

Seznam ready-made

15.3.2011
Přidali jsme na stránky online generovaný seznam ready made společností (s.r.o. i a.s.), které si můžete koupit a ihned začít podnikat.

Generátor smluv

15.11.2010
V sekci sídlo firmy je v textu možnost vygenerovat si náhled smlouvy. Tuto můžete vytisknout a zaslat nám. Zpět zašleme faktury a souhlas s umístěním.

Druhá provozovna!

5.10.2010
Další adresa, jsme nyní připraveni zajistit sídlo v lokalitách Praha 4 - Hodkovičky (preferováno) a Praha 3 - Žižkov

Vlastníme naši kancelář

9.4.2010
V katastru nemovitostí LV 1774 byla zohledněna změna vlastnictví našich prostor z družstevního na osobní