Umístit sídlo firmy v Praze je výhodné z více důvodů, jelikož se jedná o město, které znají lidé v celé Evropě. Např. speditérská společnost, která má velký vozový park na malém městě a vozí zboží po celé Evropě, přestěhuje svou firmu do Prahy. Na svých kamionech pak může uvést, že se jedná o firmu z Prahy a všichni si ji dokážou spojit s Českou republikou.

Marketingová výhoda umístění sídla v Praze

Nebo se umístění sídla v Praze dá využít marketingově. Díky tomu, že jej uvedete na etiketách svých výrobků, bude to pro Vaše zákazníky působit lépe, než sídlící společnost v menší vesničce či blízko hranic. Další možností je, že majitel nemovitosti, ve které své podnikání provozujete, nesouhlasí s umístěním své adresy, jakožto Vašeho sídla podnikání. Pak přichází jediná varianta a to umístit svou firmu do virtuálního sídla.

Sídlo firmy na lukrativní adrese v Praze 4

My poskytujeme sídlo firmám v Praze 4 a na Praze 10. Naše kancelář v Hodkovičkách je umístěna na lukrativní adrese v Praze 4. Svou společnost k nám můžete nechat založit nebo tu již fungující přemístit. Postaráme se Vám o doručenou poštu. Poskytneme Vám zasedací místnost pro Vaše jednání nebo zřídíme linku pro přepojování hovorů. Pokud budete potřebovat doručenou poštu naskenovat, přeposlat nebo uschovat, stačí se obrátit na naše asistentky, které Vám rády a ochotně se vším pomohou. Jsme tu pro Vás a chceme Vám Vaše podnikáni co nejvíce ulehčit.