Naše společnost Vám může nabídnout několik doplňujících služeb, které Vám zefektivní využití sídla. Naše asistentky budou vystupovat jako reprezentantky Vaší společnosti, přepojovat Vám hovory a přijímat vzkazy. Postarají se o Vaši došlou poštu. Na základě avízo emailu o doručené zásilce se budete moci sami rozhodnout, zda zásilku chcete uskladnit, přeposlat či skartovat.

Zřídíme pro Vás jednu nebo více obsluhovaných telefonních linek. Příchozí hlasovou linku, kterou budou obsluhovat naše asistentky a mohou Vám ji přepojit či vyřídit dle Vašich instrukcí.

Pro jednání s úřady či s klienty můžete využít pronájem naši zasedací místnosti na Praze 4. Po předchozí domluvě se o Vás po celou dobu Vašeho jednání postará naše asistentka, která zajistí i případné občerstvení či administrativní služby.

Doplňkové služby

Název služby Cena služby
Příjem poštovních zásilek

100 Kč/měsíc do 10ti zásilek  (každá další za 25Kč; možnost individuální dohody)

Přeposlání pošty Poštovné + 10 Kč
Výpis z katastru nemovitosti    100 Kč/ kus
Pronájem zasedací místnosti   100 Kč / hodina
Pronájem zasedací místnosti se službami asistentky, občerstvení, wi-fi internet od 160 Kč / hodina
Zprostředkování zřízení telefonní linky 100 Kč jednorázově + 200 Kč záloha

 

Vedení účetnictví

Od roku 2019 spolupracujeme se společností TRIVI a.s. S týmem zkušených účetních a daňových poradců se Vám postarají o všechny Vaše zákonné povinnosti a komunikace s úřady. Připraví nabídku na míru Vašim potřebám. Logo firmy TRIVI a.s.

PPL - Parcelshop

Od roku 2019 jsme výdejním a zároveň příjmovým místem společnosti PPL - tzv. Parcelshopem. Můžete si u nás své zásilky vyzvednout i odeslat.

Výdejní místo IN TIME

Od roku 2018 spolupracujeme se spediční a kurýrní službou IN TIME SPEDICE, spol. s r.o. Balíčky si u nás můžete po telefonické domluvě krátkodobě uschovat.