Méně častá kontrola finančních úřadů u pražských firem

Buďme upřímní a nalijme si čistého vína. Nikdo z nás úplně kontroly úřadů a těch finančních obzvlášť nevyhlíží. Věnovat chceme především čas svému podnikání a zvyšování zisku, než bychom seděli s úředníky z finančního a procházeli doklady x let zpátky. A tady přichází další výhoda sídla firmy v Praze. Vzhledem k tomu, že firem je v hlavním městě opravdu velké množství, je i frekvence návštěv úřadů snížená, neb to všechno nestíhají kontrolovat. A tak vás buď možná vůbec nenavštíví, nebo je uvidíte jen jednou za hodně dlouhou dobu.

Vlastnictví nemovitosti, kde potřebujete sídlo firmy

K tomu, abyste svou firmu mohli na dané adrese umístit, ji musíte buď vlastnit, nebo vlastník Vám musí poskytnout souhlas. Tady se vracíme k další z výhod virtuálního sídla. Pokud nemovitost vlastníte, ani to nemusí být nutnost si do ní nastěhovat svou společnost. Sami se pak můžete kdykoliv přestěhovat do třeba větších prostor či jiného města, aniž byste museli předělávat razítka, loga na autech, obíhat banky apod. Sídlo firmy zůstane v takovém případě pořád stejné.

To co Vám jinde nenabídnou – more companies more business

Uvědomujeme si, že víc firem přináší větší šanci zisku. A tak jsme rozjeli akci 1+1. Nastěhujte k nám další společnost a obě firmy od nás dostanou půl roku sídla zdarma. Můžete obě firmy mít na sídle v Praze 4 nebo v Praze 10. Případně si každou můžete dát zvlášť.